7 Eylül 2013 Cumartesi

Bu Günlerde Ben .......

Bu Günlerde Ben .......


Uzun bir süredir bloguma yazamadım . Nedenmi içimden gelmedi .

Hassas bir yapıya sahibim olanlardan çok sarsılarak etkileniyorum.

Aman banane canım ben hayatıma bakıyım diyemiyorum.

Ülkemizde olan karışıklık , sonrasında Mısır , Suriye çok içimi acıttı çokk ....

Masum günahsız yavruların katledilmesi insanlara yaşatılan vahşet kabullenilecek gibi degil.

Malesef dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden Rabbim tezvakitte kardeşlerimize bu kötülükleri yaşatan canileri helak eder İnşallah

Bu günlerde koşturmaca içerisindeyim okullar açılacak kırtasiye alışveri yok normal kıyafet okul kıyafeti karmaşaşası birde SBS kausu var yok sbs kalktı yerine her döneme 6 sınav geldi .

 İçinizi kararttım dimi bir sürü negatiflik yansıttım ama naparsınız hayat her zaman toz pembe degil .

 Kışlık hazırlıkları yapıyorum kavonoza kırmızı biber yaptım dolaba patlıcan ve taze fasulye koydum. Gel gelelim kavonozda ki biberleri yakında bitiririz yiyoruz :) biraz daha alıp közleyip dolaba koymam lazım.

Minik kelebegimde büyüyor. Oyun hamurlarıyla oynama başladı bir yandanda renkleri ögretiyorum ilk ögrendigimiz rengimiz kıymıjıı  


Fırsat buldukça kitap okuyorum bütün işlerim bitip herkes yattıktan  sonra eve çöken o sessizlik var ya o anlar bana ait işte Siyah sütü bitirmek üzereyim Dukana başlıcam hem diyetine hem kitaba :))
Bir akrabamızın kına gecesine gittik çok cici kına keseleri örmüşler rengarenk bir tarafına kızın diğer tarafına erkegin isimlerinin baş harfleri var. Resmini ekliyim belki hazırlık yapan varsa fikir olur.
Birde bu tülbenti hediye ettiler .
Buda sıradan bir akşam yemegi fotomuz
Daldan dala konmuş gibi oldum ama paylaşıcak çok şey birikmiş .

Daha ördügüm dantellerim var örmeyi planladıgım kızıma elbiseler etekler var beş çayı için yaptıklarım var. Onlarıda bir sonraki yazımda paylaşırım inşallah.

En yakın zamanda görüşmek üzere Allaha emanet olun arkadaşlar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder