11 Ocak 2013 Cuma

                      Çok Stresliyim .....


Anne olmak ne kadar zor..

Okullar yarı yıl tatiline girmek üzere 1 günde 3 yazılımı olur. 

Günler çuvalamı girmişki aynı güne sıkıştırılmış bu yazılılar.

Aslına bakarsanız okula gidip kavga etmemek için zor tuttum kendimi 6. sınıf hem yeni bir sisteme alışma yılı her dersin ögretmeni ayrı , hem ergenligin başlaması kafaların başka yerlere kayma zamanı birde böyle her şey üst üste geldimi çuvallamamak elde degil. 

Takdir belgesine alışık bir anne olarak bu yıl notların düşmesi beni sarstı. Derslerin agırlaşmasıda buna etken ,ergenlikte buna etken birde artık evimizin ufak bireyinin benim büyük zamanımı almasıda buna etken .

 Bu gün kendimi öyle bir sıkmışım ki inanın dişlerim agrıyor. İnsan evladı için her şeyin en iyisini istiyor. Eşim bu konuda bana biraz kızıyor çok üstüne gidiyorsun birazda oluruna bırakmalısın düşük puan alması dünyanın sonu degil diyor . Gel bide bunu bana anlat işte inanılmaz gerginim ,üzgünüm stresliyim , kendimi suçluyorum . Çokmu arkasında oldum çokmu didikledim hatırlatıp hadi hadi çalış dedim ki şimdi en ufacık boşluklarda umursamaz davrana biliyor. Sorumlulukmu veremedim acaba ! bu yazı böyle uzar gider sabaha kadar hem kendimi yer hem uzun uzun yaza bilirim.

 En iyisi minik kelebegimin gece sütünü içirip yatıyım . Herşeyin hayırlısı Allaha emanet olun hoşçakalın ...... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder